Nabídka práce

V případě zájmu o práci v naší společnosti můžete zaslat svůj životopis na adresu dlouhy@exerion.cz.

Informace o finančním ohodnocení bude součástí osobního pohovoru na základě praxe a zkušeností uchazeče.

Nástup možný ihned.

Specialista nákupu

Společnost Exerion Precision Technology Olomouc, s.r.o. přijme nové zaměstnance na pozici Specialista nákupu.

Náplň práce:

  • Zajištění nákupu komponentů
  • Podílí se na výběru a hodnocení dodavatelů
  • Podpora toku informací o dodávkách mezi odděleními
  • Vystavování, potvrzování a archivace objednávek
  • Aktualizace nákupních informacích v systému SAP
  • Komunikace s dodavateli
  • Aktivní vyhledávání možností pro snížení cen nakupovaných komponentů
  • Udržování a zlepšování nastavené hladiny minimálního stavu zásob

Požadavky:

  • Základní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • SAP výhodou
  • Preciznost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Komunikativnost
  • Týmový hráč
  • ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na stravování
  • notebook + mobilní telefon

Výše finančního ohodnocení bude součástí osobního pohovoru na základě praxe a zkušeností uchazeče.

Údržbář

Pracovní náplň:

provádění pravidelné údržby a realizovatelných oprav strojů a zařízení ve výrobě

komunikace se servisními organizacemi v případě oprav strojů a zařízení v případech, kdy nelze zajistit interně našimi silami

tvorba plánů údržby pro nové stroje a zařízení, zaškolování nové obsluhy strojů ohledně pravidelné denní a týdenní údržby strojů a zařízení

spolupráce s ostatními útvary na pracovišti

Požadujeme:

  • vyhláška 50, práce ve výškách, řidičský průkaz sk. B
  • pečlivost a spolehlivost
  • samostatnost
  • znalost slaboproudé a silnoproudé dokumentace

Nabízíme pro všechny pozice:

  • práci v dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv
  • zaučení v rámci pozice a další rozvoj
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • dovolenou navíc (25 dní)
  • 3 dny sick days (NPV)
  • výkonnostní odměny a roční bonusy

Strojírenský dělník – Brusič

Firma Exerion Precision Technology Olomouc s.r.o., zabývající se kovovýrobou přesných dílů, složitých kovových rámů, montáží strojních celků a modulových sestav hlavně pro medicínský a tiskařský průmysl přijme nové zaměstnance na pozici Strojírenský dělník – BRUSIČ.

CO VÁS ČEKÁ:

  • Broušení krytů a svářených sestav.

POŽADUJEME:

  • dobrý zdravotní stav
  • ochotu pracovat v kolektivu
  • schopnost učit se novým věcem
  • manuální zručnost
  • práce ve dvousměnném provozu

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • práce ve společnosti se zajímavým výrobním programem
  • odborné zaškolení a vedení v začátku, individuální přístup
  • zaškolení bez předchozí praxe
  • odpovídající finanční ohodnocení včetně zákonných a nadstandardních příplatků

Nástup možný IHNED.

Finanční ohodnocení bude součástí osobního pohovoru.